» » В Голій Пристані урочисто відкрили дитячий майданчик

В Голій Пристані урочисто відкрили дитячий майданчик

Автор: Журналіст від 1-06-2017, 16:04
 
 
      Сьогодні в Голій Пристані, з нагоди Дня захисту дітей, відбулося урочисте відкриття дитячого майданчику, який нещодавно було встановлено у дворі багатоквартирних будинків по вулиці Кленовій. 

Батьки місцевої малечі спеціально взяли відгули на роботах та позабирали своїх дітей із шкільних таборів, щоб в урочистій обстановці пройшло відкриття дитячого майданчика. 

У дворі для малечі було накрито святковий стіл із солодощами, дитячий майданчик батьки прикрасили різнокольоровими повітряними кульками. На відкриття майданчику було запрошено і керівництво міста, яке приїхало на свято не з пустими руками. Міський голова Олександр Бабич, який приїхав разом із першим заступником Віталієм Геєм та заступником Світланою Лінник, привезли із собою морозиво для дітлахів. Депутат міської ради Юрій Зеленін завітав на відкриття майданчика також із непустими руками – він привіз із собою напої для дітей.

Під час урочистого відкриття міський голова Олександр Бабич привітав наших дітей зі святом, побажав їм міцного здоров'я та успіхів у навчанні. Також він висловив велику подяку тим, завдяки кому стало можливе встановлення цього майданчику. Так, основним (генеральним) спонсором, який придбав цей майданчик, став херсонський підприємець Попович Сергій Юрійович та керівник його голопристанського підрозділу Власенко Сергій Михайлович; роботи по встановленню майданчика проводилися силами працівників комунальних підприємств міста: КП «ГОПРИ-ВОДОКАНАЛ» та КП «Міськтеплокомуненерго»; депутат міської ради Юрій Зеленін допоміг будівельними матеріалами. 

Присутні батьки під час спілкування із керівництвом нашого міста висловили своє прохання, що до такого гарного майданчика не вистачає однієї «родзинки» - дитячої гірки, яка б дуже гармонійно вписалася у їхньому дворі. Міський голова пообіцяв батькам та їх дітям, що незабаром їх мрія збудеться і дитяча гірка з'явиться у їхньому дворі.

Будемо сподіватися, що дитячі майданчики будуть поступово встановлені у дворах всіх наших багатоповерхівок і дітям міста буде де проводити свій час.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Голій Пристані урочисто відкрили дитячий майданчик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Катерина Олексіївна

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий