» » Голопристанські рибоводи привітали підшефну школу зі святом Останнього дзвоника

Голопристанські рибоводи привітали підшефну школу зі святом Останнього дзвоника

Автор: Журналіст від 31-05-2017, 09:26
 Голопристанські рибоводи привітали підшефну школу зі святом Останнього дзвоника

 

  Співробітники Херсонського виробничо-експериментального заводу по розведенню молоді частикових риб вже понад рік шефствують над Малокардашинською загальноосвітньою школою, всіляко допомагаючи навчальному закладу та учням. Наші фахівці завжди є бажаними гостями у стінах школи. У знак подяки наші підшевні не оминають жодної нагоди, аби привітати співробітників заводу, чи то співами народних колядок на Різдво чи вітальними плакатами та малюнками школярів. Не винятком стало й традиційне свято Останнього дзвоника, на яке, аби розділити радість святкової події, пригадати хвилюючі миті з свого шкільного життя завітали співробітники заводу та інші гості. 
 
  Для більшості учнів лункий гомін дзвінка лише сповістив про початок довгоочікуваних літніх канікул . Три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних. На три довгих місяці можна забути про парти, вчителів і зубріння. Однак для деяких – закінчення шкільного року пов'язано не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями… Для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті. Вони начебто і не зовсім дорослі, але вже й не діти.
 
  За традицією, шкільну громаду привітала директор школи Тетяна Іванівна Прокопенко, яка побажала випускникам обрати правильний шлях у житті. Подякувала вчителям за їх знання, терпіння, любов до дітей. З вітальним словом до випускників звернулись також гості школи. Святкові напутні слова звучали в адресу випускників від першачків.

  Від імені керівництва Херсонського рибзаводу привітання висловила й головний бухгалтер Наталія Олексіївна Бушма, бажаючи випускникам впевнено крокувати по життю, ставити перед собою складні завдання та досягати мети. Адже картину власного життя малює кожен сам, тому необхідно наповнювати її яскравими кольорами.

   Подяки, Грамоти за призові місця у районних конкурсах та олімпіадах, за успішне навчання отримали вчителі та кращі учні школи не лише від Тетяни Іванівни, але й від Херсонського виробничо-експериментального заводу. Подарунками були відзначені такі номінації: «Вчитель року», «Учень року» та переможець Всеукраїнського конкурсу «Золотий мольберт». Не оминула адміністрація школи відзнакою і нашу установу, нагородивши співробітників почесною грамотою за не байдуже ставлення до проблем і тривог шкільного закладу. 

  Ми бажаємо усім випускникам 2017 року, вчителям і батькам мирного неба над головою та подальших успіхів!

 
Адміністрація ДУ «ХВЕЗ»

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий