» » Голопристанські школярі взяли участь у відкритому чемпіонаті ДЮСШ "Херсон" з футболу

Голопристанські школярі взяли участь у відкритому чемпіонаті ДЮСШ "Херсон" з футболу

Автор: Журналіст від 18-05-2017, 09:50
 
 
  14 травня 2017 року в м..Херсоні У спортивному залі ДЮСШ "Херсон" відбулися ігри відкритого чемпіонату ДЮСШ "Херсон" з футболу серед команд юнаків 2010/2011 років народження.
 
  У чемпіонаті взяли участь шість команд дитячо-юнацьких шкіл і футбольних клубів, а саме: ДЮСШ "Херсон" м.Херсон, КДЮСШ "Освіта-11" м.Херсон, ДЮСШ "Тайфун" Миколаївська область м.Баштанка, ДЮСШ "Херсон-52", КДЮСШ "Освіта-10", ФК "Гопри" м.Гола Пристань.
 
  За регламентом змагань команди були розподілені на дві групи по три команди у кожній. Ігри в групах відбулися за коловою системою (кожен зіграв між собою). Переможці груп в стикових іграх грали за перше, друге місця, другі місця в групах виборювали бронзові нагороди а треті грали за 5-6 місця.
 
  Команда ФК "Гопри" потрапили в групу з ДЮСШ "Херсон-52" і КДЮСШ "Освіта-10". Першу зустріч наші юні футболісти, а до речі, це був їх перший турнір і перша зустріч в їх житті,  провели проти господарів змагань і поступилися з рахунком 1-5. В другій зустрічі проти команди КДЮСШ "Освіта-10" наші юні гравці, вже маючи досвід, святкували перемогу з рахунком 8-0. В грі за третє місце футболісти ФК "Гопри", з мінімальним рахунком 1-0 святкували перемогу.
 
  В грі за перше місце команда ДЮСШ "Херсон-52" була сильніше ДЮСШ "Херсон". Рахунок зустрічі 5-0. Отже, місця в відкритому чемпіонаті ДЮСШ "Херсон" розподілились наступним чином. Перше місце у ДЮСШ "Херсон-52, друге у команди ДЮСШ "Херсон", третє у команди ФК "Гопри", четверте у команди ДЮСШ "Тайфун", п’яте у команди КДЮСШ Освіта-10" і шосте у команди КДЮСШ "Освіта-11". Командам-переможцям і командам-учасницям були вручені медалі і грамоти. 
 
 
 
 
Джерело: gopri-sport.ucoz.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий