» » Двоє боксерів із Голої Пристані взяли участь у чемпіонаті України з боксу: обоє повернулися додому із медалями

Двоє боксерів із Голої Пристані взяли участь у чемпіонаті України з боксу: обоє повернулися додому із медалями

Автор: Журналіст від 4-05-2017, 09:36
 
 
  З 23 по 30 травня 2017 року в місті Надвірна Івано-Франківської області  відбувся чемпіонат України з боксу, у якому прийняли участь 283 боксери з усіх областей нашої країни.
 
  У складі команди боксерів  Херсонської області  були вихованці Голопристанського міського Центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" Артур Пиртя і Данило Соколовський.
 
  Данило Соколовський у ваговій категорії до 52 кг в першому бою, з огляду на відмову секунданта, в другому раунді здобув перемогу над представником Івано-Франківської області Юрієм Марич. Наступний бій Данило одноголосним рішенням суддів здобув перемогу над представником міста Рівне Вадимом Нерд. У півфіналі наш спортсмен, одноголосним рішенням суддів, здобув перемогу над представником Київської області Тимуром Матвієнко. У фіналі Данило одноголосним рішенням суддів здобув перемогу над представником Запорізької області Єгором Щитковим і завоював золоту медаль змагань.
 
  Артур Пиртя, у ваговій категорії до 68 кг, в своєму першому бою одноголосним рішенням суддів здобув перемогу над представником Львівської області Сергієм Березовським. У півфінальному бою наш спортсмен через хворобу не зміг вийти на ринг боксувати і отримав бронзову медаль змагань.
 
  Херсонські спортсмени привезли 8 медалей з Чемпіонату України з боксу серед школярів. У боях з кращими представниками кожного регіону вони завоювали 2 золотих, 2 срібних і 4 бронзові медалі. Це дає нашій області право претендувати на, як мінімум, двох учасників майбутнього Чемпіонату Європи. Це кращий результат збірної серед школярів за останні 5 років.
 
  У змаганнях спортсмени брали участь під керівництвом віце-президента Херсонської обласної організації Федерації боксу України Дмитра Буленкова і старших тренерів збірної Максима Єфименко та Володимира Чорного.                                                                                              
  Тренер з боксу, суддя національної категорії  Голопристанського міського Центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" Роман Чернишов, вихованці якого здобули нагороди чемпіонату, також увійшов до складу команди .                                                                            
  Вітаємо юних боксерів і тренера із здобутими нагородами і бажаємо подальших перемог.
 
Директор ГМЦФЗН "Спорт для всіх"                                                                               О.Г.Бурковський
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий