» » Голопристанські футболісти взяли участь у фінальних змаганнях з футзалу серед команд юнаків

Автор: Журналіст від 4-05-2017, 10:28

З 27 по 30 квітня 2017 року в місті Переяслав - Хмельницькому Київської області відбулись фінальні змагання ВФСТ "Колос" АПК України з футзалу серед команд юнаків 2006/2007 років народження.

У змаганнях прийняли участь переможці зональних змагань: команда "Лідер" Полтавська область, команда "Майбутні надії" Львівська область, команда "Колос" Донецька область, команда "Тірас" Вінницька область, команда "Темп" Хмельницька область і команда ФК "Гопри" Херсонської області.

За волею жереба першу гру вихованці Голопристанського міського Центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" грали з командою "Темп" Хмельницької області. Гра пройшла за перевагою голопристанської команди і закінчилась перемогою з рахунком 2-0. Наступним суперником була команда "Лідер" Полтавської області. З самого початку юні футболісти ФК "Гопри" заволоділи ініціативою і почали створювати момент за моментом біля воріт суперника, але м’яч не йшов у ворота. Перший тайм закінчився з нічийним рахунком 0-0. У другому таймі голопристанці додали у темпі і володіли ініціативою, але суперник оборонявся не думаючи про атаку. За дві хвилини до кінця зустрічі вдалась чудова атака в один дотик, і вихід сам на сам нападника Артема Іваненка, але м’яч пройшов поряд зі стійкою воріт і спрацювало правило: не забиваєш ти, забивають тобі. При виході з оборони суперник скористався помилкою нашого захисника і відкрив рахунок не на нашу користь, чим засмутив юних футболістів, які допустили ще одну помилку в захисті після якої рахунок на табло став остаточний 0-2. Гра в якій ми мали повну перевагу в володінні м’ячем і гольовими моментами закінчилась поразкою 0-2.

Наступним суперником була команда "Майбутні надії" Львівської оюласті. Переглядуючи ігри цієї команди, було зрозуміло, що команда дуже сильна, грає на гарних  швидкостях і має у сладі талановитих хлопців. До гри з нами команда Львівської області всіх перемагала з великими рахунками.

Тренери ФК "Гопри" налаштовували своїх футболістів на гру. Ця гра зібрала повний зал уболівальників і тренерів, і не розачарувала глядачів. Хлопці продемонстрували футбол високої якості, граючі на швидкостях. Моменти створювались, як біля одніх так і біля других воріт. Ніхто не поступався у боротьбі, іноді граючі дуже жостко в підкатах. Першими рахунок відкрили гравці Львівської області, забивши дуже майстерно, але ще у першому таймі голопристанці зрівняли з штрафного удару, м’яч поцілив у нижній кут. До самого завершеня гра держала в напрузі глядачів, але нікому не вдалося забити. Отже 1-1.

Забігаючі наперед, команда Лвівської області  більше очок не втрачала, обігруючи всіх суперників.

Наступна гра відбулась проти команди "Колос" Донецької області. До речі, на відкритті всі команди аплодували команді з Донецької області за участь у цей непростий для країни час у цих змаганнях. Гра пройшла з перевагою Голопристанської команди і закінчилась перемогою 2-0. В останній день змагань суперником була команда "Тірас" Віницької області, яка при перемозі ставала б бронзовим призером. Перший тайм пройшов за повної переваги голопристанців і повівши у рахунку 2-0, зробивши заміни і даючи пограти запасним, суперник скористався і один м’яч відіграв. У другому таймі ФК "Гопри" продовжував створювати моменти, але рахунок до кінця не змінився.

За підсумками змагань перше місце і звання чемпіона у команди "Майбутні надії" Львівської області, яка набрала 13 очок. Друге місце і срібні нагороди у команди "Лідер" Полтавської області, яка набрала 10 очей. Третє місце і бронзові нагороди у команди ФК "Гопри" м.Гола Пристань, яка набрала також 10 очок, але за додатковими показниками, потрапила на  третю сходинку. Кращим воротарем турніру став вихованець ФК "Гопри" Саленко Віктор, якого нагородили статуеткою і грамотаю.

Команда-переможець і команди-призери нагороджені кубками,медалями і грамотами чемпіонату.