» » В голопристанській школі "під час артилерійського обстрілу" загорілася будівля спортивної зали


В голопристанській школі "під час артилерійського обстрілу" загорілася будівля спортивної зали

Автор: Владислав Юрьевич від 27-04-2017, 07:00
 
 
  25 квітня рятувальники Голопристанського районного відділу ГУ ДСНС у Херсонській області відпрацювали дії з ліквідації пожежі на об’єкті з масовим перебуванням людей.
 
  За задумом навчань, що проходили у Голопристанській загальноосвітній школі №4, під час артилерійського обстрілу загорілася будівля спортивної зали. Персонал закладу, виявивши пожежу, відразу повідомив про це директора школи та зателефонував до Служби порятунку за номером «101». Ще до прибуття пожежно-рятувального підрозділу адміністрація школи  провела евакуацію дітей з навчального корпусу та організувала знеструмлення об’єкту.
 
  По прибуттю на місце виклику чергового караулу 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини розвідка  перевірила приміщення 2-го і 1-го поверхів і виявила учня, який не встиг разом з усіма евакуюватися і сам не міг залишити задимлене приміщення. Керівник гасіння пожежі прийняв рішення евакуювати потерпілого за допомогою трьохколінчастої драбини через вікно другого поверху. По завершенню пошуково-рятувальних робіт вогнеборці загасили умовну пожежу.
 
  По завершенню навчань фахівці ДСНС продемонстрували всім присутнім алгоритм дій як користуватися вогнегасниками. Адже кожен громадянин повинен знати як в разі потреби застосувати вогнегасник та вміти на практиці ним скористатися. Після проведення тактичних навчань співробітники голопристанського підрозділу проаналізували дії адміністрації школи та особового складу пожежно-рятувальної частини, визначили проблемні питання, пов’язанні з гасінням пожежі в навчальному закладі та шляхи їх вирішення.
 
  «Під час проведення таких навчань рятувальники мають змогу практично ознайомитися з оперативно-тактичними характеристиками будівлі, особливостями зовнішнього та внутрішнього водопостачання і забезпечення пожежної безпеки на об’єкті. У свою чергу адміністрації школи та школярам це дозволить в умовах реальної пожежі діяти більш ефективно та швидко. Загалом  мета навчань була досягнута», - підводячи підсумки зазначила заступник начальника Голопристанського РВ ГУ ДСНС Ірина Мезенцева.
 
 
 
 
 

 

реклама партнерів
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий