» » В голопристанській школі "під час артилерійського обстрілу" загорілася будівля спортивної зали

В голопристанській школі "під час артилерійського обстрілу" загорілася будівля спортивної зали

Автор: Журналіст від 27-04-2017, 07:00
 
 
  25 квітня рятувальники Голопристанського районного відділу ГУ ДСНС у Херсонській області відпрацювали дії з ліквідації пожежі на об’єкті з масовим перебуванням людей.
 
  За задумом навчань, що проходили у Голопристанській загальноосвітній школі №4, під час артилерійського обстрілу загорілася будівля спортивної зали. Персонал закладу, виявивши пожежу, відразу повідомив про це директора школи та зателефонував до Служби порятунку за номером «101». Ще до прибуття пожежно-рятувального підрозділу адміністрація школи  провела евакуацію дітей з навчального корпусу та організувала знеструмлення об’єкту.
 
  По прибуттю на місце виклику чергового караулу 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини розвідка  перевірила приміщення 2-го і 1-го поверхів і виявила учня, який не встиг разом з усіма евакуюватися і сам не міг залишити задимлене приміщення. Керівник гасіння пожежі прийняв рішення евакуювати потерпілого за допомогою трьохколінчастої драбини через вікно другого поверху. По завершенню пошуково-рятувальних робіт вогнеборці загасили умовну пожежу.
 
  По завершенню навчань фахівці ДСНС продемонстрували всім присутнім алгоритм дій як користуватися вогнегасниками. Адже кожен громадянин повинен знати як в разі потреби застосувати вогнегасник та вміти на практиці ним скористатися. Після проведення тактичних навчань співробітники голопристанського підрозділу проаналізували дії адміністрації школи та особового складу пожежно-рятувальної частини, визначили проблемні питання, пов’язанні з гасінням пожежі в навчальному закладі та шляхи їх вирішення.
 
  «Під час проведення таких навчань рятувальники мають змогу практично ознайомитися з оперативно-тактичними характеристиками будівлі, особливостями зовнішнього та внутрішнього водопостачання і забезпечення пожежної безпеки на об’єкті. У свою чергу адміністрації школи та школярам це дозволить в умовах реальної пожежі діяти більш ефективно та швидко. Загалом  мета навчань була досягнута», - підводячи підсумки зазначила заступник начальника Голопристанського РВ ГУ ДСНС Ірина Мезенцева.
 
 
 
 
 

 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий