» » В Голопристанській міській раді відбулося обговорення питання протидії торгівлі людьми у форматі круглого столу

В Голопристанській міській раді відбулося обговорення питання протидії торгівлі людьми у форматі круглого столу

Автор: Журналіст від 13-04-2017, 13:43
 
 
  Як повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук Світлана Михолат 11 квітня 2017 року в міській раді м. Гола Пристань відбулося обговорення питання протидії торгівлі людьми у форматі круглого столу.
 
  Ініціювали проведення даного заходу Херсонський ОЦ " Успішна жінка " в партнерстві з Благодійною організаією Фонд громади міста Гола Пристань " Свята Ольга " за підтримки міської ради міста Гола Пристань. Анжела Литвиненко, керівниця відокремленого підрозділу з протидії торгівлі людьми ОЦ " Успішна жінка " інформувала учасників заходу про результати " Дослідження обізнаності мешканців Херсонської області щодо ризиків , пов'язаних з явищем торгівлі людьми " яке проводилось відділом соціально - політичних досліджень GfK Ukraine.
 
  Серед ключових чинників небезпеки стати жертвою торгівлі людьми при прийнятті ризикованих пропозицій закордонних заробітків переважає готовність працювати без офіційного оформлення ( 44% потенційних мігрантів погодили б на це), значно більшою загрозою потрапити в пастку торгівлі людьми є свідома готорвність 23% потенційних мігрантів працювати на нелегальному виробництві , 22 % - працювати в ізольованих зачинених приміщеннях. Дане дослідженя спрямоване на привернення уваги громадян Херсонської області, враховуючи процеси децентралізації, державних інституцій, ЗМІ до загострення проблеми торгівлі людьми , покращення доступу до допомоги, які можуть отримати постраждалі.
 
  Важливо, що до обговорення такої важливої теми долучилися представники міської ради: перший заступник міського голови Гей В.М., секретар міської ради Лук'янченко Л.О., секретар виконавчого комітету Галич Г.В., заступник начальника управління соціального захисту населення, сімї та праці Мартинов Є.М., депутати міської ради, представники відділів освіти, культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ та багато інших осіб, які в своїй діяльності дотичні до даної проблеми.
 
  Нова інформація, нові тенденції розвитку негативного явища торгівлі людьми, впровадження реформ різних сфер життєдіяльності вимагадає від кожного з нас додаткових знань, додаткових ресурсів задля протидії рабства, а також налагодження взаємодії усіх субєктів та громадськості для надання комплексу послуг та допомоги людям, які стали жертвами торгівлі. Такі люди мають повне право на захист, на допомогу, на розуміння та підтримку.
 
  За результатом круглого столу були прийняті пропозиції щодо проведення на території міста інформаційних компаній, широкого інформування жителів міста через засоби масової інформації, поширення інформаційних буклетів, брошюр, можливості використання тренерського досвіду громадських організацій для навчання місцевих тренерів. Я вважаю що такі відкриті спілкування дають можливість в подальшому комунікувати, знаходити спільні шляхи удосконалення відповідної роботи та приймати рішення, направленні на протидію торгівлі живим товаром.
 
  Велика подяка команді Херсонського ОЦ " Успішна жінка ", які поділилися своїм досвідом, своїми знаннями, інформацією, матеріалами та конкретними діями на захист прав постраждалих та новітніми методами роботи в даному напрямку.

  Будьмо обачними!
 
 
 
 
 
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий