» » Голопристанські поліцейські активно протидіють незаконному вилову і реалізації риби та інших водних ресурсів під час нересту

Голопристанські поліцейські активно протидіють незаконному вилову і реалізації риби та інших водних ресурсів під час нересту

Автор: Журналіст від 13-04-2017, 11:03
 
 
  Як повідомляє Відділ комунікації поліції Херсонської області на виконання вимог розпорядження Херсонської обласної державної адміністрації в період з 5 квітня до 30 червня на території області поліція проводить профілактичні заходи під умовною назвою «Нерест». Метою заходів є протидія незаконному вилову і реалізації риби та інших водних ресурсів під час весняно-літньої нерестової заборони.

  На території Херсонщини з 5 квітня до 30 червня поліція проводить профілактичне відпрацювання «Нерест». В цей період поліцейські із представниками Херсондержрибохорони та Державної екологічної інспекції проводитимуть профілактичні заходи щодо попередження та виявлення порушень правил торгівлі на території ринків водними ресурсами та бракон’єрськими знаряддями лову риби, установлення джерел надходження та постачальників незаконно виловлених водних ресурсів.
 
  Основні зусилля поліцейських направлені на відпрацювання водної акваторії. Так днями працівники поліції Голопристанського відділення поліції під час патрулювання озера Нижнє Солонецьке виявили у воді близько 500 м рибацьких сіток. Два дні тому, відпрацьовуючи акваторію озера Верхнє Солонецьке, поліцейські виявили близько 1000 метрів сіток. Із «полону» у воду були відпущені понад 300 кг риби, а сітки були вилучені, як речовий доказ. Наразі поліцейські встановлюють осіб, які займалися бракон’єрством.
 
  Головне управління Національної поліції Херсонської області доводить до відома громадян, що за незаконне зайняття рибним або іншим водним добувним промислом передбачена кримінальна відповідальність у відповідності до ст.249 Кримінального кодексу України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом». Санкція статті передбачає покарання аж до позбавлення волі строком до 3 років.
 
 
 
 
 


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий