» » "Новини Голої Пристані" відсвяткували свою першу річницю

"Новини Голої Пристані" відсвяткували свою першу річницю

Автор: Журналіст від 10-04-2017, 10:22

"Новини Голої Пристані" відсвяткували свою першу річницю

 
  Сайту "Новини Голої Пристані" виповнився один рік. Яким він був для нас? Скажемо відверто - важким, адже серед наших редакторів немає ні професійних журналістів, ні професійних фотографів, але є спільне бажання заповнити пусту нішу інформаційного простору Голої Пристані. Ми намагаємося швидко та оперативно повідомляти своїх читачів про новини з життя нашого рідного міста та Голопристанщини в цілому.
 
  За рік свого існування у нас вже з'явилися свої шанувальники, але не обходиться і без критиків, яким ми дуже не подобаємося, але таких мало. Про Вашу зацікавленість нашим сайтом можуть сказати цифри: за рік існування наш сайт вже набрав близько 400 тисяч переглядів і не зупиняється на досягнутому.
 
  Хочеться сподіватися, що кожен наступний свій день народження ми будемо зустрічати у все більшому і більшому колі своїх постійних читачів, а кількість наших прихильників буде тільки зростати.
 
  Окремо подякувати ми хочемо своїм постійним критикам, яким наші статті не подобаються. Ваші коментарі нас багато чому навчають і ми робимо певні висновки і, хоча наш сайт Вам не подобається - але ж Ви його постійно читаєте, так може він цікавий не тільки для критики, а й щоб ознайомитися із новинами рідного міста? 
 
  Один рік - це дуже мало для того, щоб бути дуже популярними, але навіть за цей термін ми змогли стати "настільною книгою" у своїх постійних читачів.
 
  Дякуємо всім, без винятку, своїм читачам за те, що Ви з нами! wink
 
 
З повагою, адміністрація сайту Новини Голої Пристані! 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий