» » В Голій Пристані працювала мобільна амбулаторія із проходження медичного обстеження на ВІЛ - інфекцію за допомогою швидких тестів

В Голій Пристані працювала мобільна амбулаторія із проходження медичного обстеження на ВІЛ - інфекцію за допомогою швидких тестів

Автор: Журналіст від 7-04-2017, 10:58
 
 
  В рамках проекту ”Зниження рівня захворюваності ВІЛ/СНІД, гепатиту і туберкульозу, надання медичної , психологічної та соціальної підтримки СІН , ОСБ, ЧСЧ, безхатченкам, представникам ромської національності та клієнтам ЗПТ”, який впроваджується Херсонським ОБФ "Мангуст" в Херсонській області, 04 квітня 2017 року організували роботу Мобільної Амбулаторії в місті Гола Пристань (соціальний працівник Світлана Михолат) . В цей день 12 осіб з групи ризику, мешканців Голопристанського району, отримали доступ до проходження медичного обстеженя на ВІЛ - інфекцію за допомогою швидких тестів. Усі учасники/ці, які в цей день звернулися до Мобільної амбулаторії отримали кваліфіковану консультацію (Олена Никоненко, спеціаліст Херсонського ОБФ "Мангуст”), презервативи та інформаційні матеріали.

  Протягом реалізації проекту налагоджена тісна співпраця з районним відділом уповноваженого органу з питань пробації ( Риженко С.І.)

  Послуги щодо проходження експерт тестування на ВІЛ – інфекцію та гепатит С надаються також Голопристанським ПОШ, який функціонує в рамках названого проекту на території районної лікарні. Щомісячно, ін’єкційні споживачі наркотиків та їх статеві партнери, мають доступ до комплексу соціальних послуг щодо попередження ВІЛ – інфікування, своєчасного виявлення інфікування та подальшого вирішення питання лікування. Уже за перші дні квітня виявлено два випадки гепатиту С.

  Реалізація проекту в районі доводить, що рівень інфікування на ВІЛ, гепатит С в районі невпинно зростає і в цьому напрямку є небезпека його поширення. Отже кожна свідома людина має вести здоровий спосіб життя, уникати ризиків інфікування.
 
 
За матеріалами публікації Світлани Михолат
Джерело: pivden.info
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий