» » В Голій Пристані відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва

В Голій Пристані відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва

Автор: Журналіст від 29-03-2017, 08:48
 
 
   23 березня 2017 року в приміщенні Голопристанської районної державної адміністрації відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

  В засіданні приймали участь голова районної ліги сприяння розвитку, підтримки та захисту прав та інтересів суб'єктів підприємницької діяльності, керівники структурних пдірозділів районної державної адміністрації, керівники установ та організацій, підприємці району.

  На засіданні розглядалися проблемні питання діяльності малого та середнього підприємництва, зокрема, взаємодію органів місцевої влади та суб'єктів господарювання на території Голопристанського району.
 
  Акцентовано увагу на можливості створення при Центрах з надання адміністративних послуг консультаційних пунктів з питань інформаційного забезпечення суб'єктів підприємницької діяльності.

  Голова районної ліги сприяння розвитку, підтримки та захисту прав та інтересів суб'єктів підприємницької діяльності Сергій Блакитний висловив пропозиції щодо конструктивної співпраці районної державної адміністрації, служб та організацій району в частині розбудови малого та середнього бізнесу, вирішення нагальних питань.
 
 
 
Джерело: pivden.info
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий