» » Голопристанські спортсмени взяли участь у регіональних змаганнях чемпіонату України з боксу

Голопристанські спортсмени взяли участь у регіональних змаганнях чемпіонату України з боксу

Автор: Журналіст від 21-03-2017, 10:41
 
 
   З 16 по 19 березня  2017 року у м.Одесі відбувся регіональний чемпіонат України з боксу, в якому взяли участь 87 боксерів з 22 міст Одеської, Миколаївської і Херсонської областей.
 
  За Херсонську область вибороли право виступати четверо вихованців  Голопристанського міського Центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх": Кім Володимир, Соколовський Данило, Пиртя Артур, Кириченко Кирило.
 
  За збігом обставин (травми) Кім і Пиртя не потрапили на чемпіонат.
 
  Кирило Кириченко у ваговій категорії до 54 кг. в першому бою переміг Артура Задніпровського з м.Миколаєва. В фінальному бою він зустрівся ще з одним представником із м.Херсона Ростиславом Пазичем, при цьому поступившись йому, таким чином завоювавши срібну медаль змагань.
 
  Данило Соколовський у ваговій категорії до 52кг. в першому бою одноголосним рішенням суддівскої колегії переміг представника м.Одеси Данила Яшкова. В півфіналі, також одноголосним рішенням, переміг Богдана Лопатина з м.Херсона. У фінальному бою Данило, також одноголосним рішенням, переміг представника м.Херсона Олександра Цесаренка і завоював золоту медаль чемпіонату.
 
  Обидва Голопристанські боксери потрапили до збірної команди України. Слід відзначити, що боксери є вихованцями тренера Романа Чернишова. Також Роман є суддею національної категорії і обслуговував бої цього чемпіонату. Побажаємо подальшого успіху нашим вихованцям!
 
Директор ГМЦФЗН "Спорт для всіх" Бурковський О.Г.
Джерело: pivden.info

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий