» » Поважна делегація відвідала у Голій Пристані фермерське господарство "Інтегровані агросистеми"

Поважна делегація відвідала у Голій Пристані фермерське господарство "Інтегровані агросистеми"

Автор: Журналіст від 20-03-2017, 11:13
 
 
  16 березня 2017 року у Голій Пристані відбулося засідання за "круглим столом" на тему "Розвиток агрономічного сектора Голопристанщини”. Захід відбувся на території заводу "Інтегровані Агросистеми” за присутності керівників району та міста, сільських голів, представників районної державної адміністрації та фермерського господарства.
 
  Присутнім був представлений корпоративний відео-ролик та презентація діяльності господарства. Голова Голопристанської РДА Тетяна Гасаненко, голова районної ради Віталій Соловйов, міський голова Олександр Бабич та присутні сільські голови обговорили плани на майбутнє та проблеми, які існують зараз.
 
  Начальник управління агропромислового та економічного розвитку районної державної адміністрації Олександр Бурлаков інформував присутніх про стан земельних відносин у Голопристанському районі.

  Виконавчий директор ФГ "Інтегровані Агросистеми" Тетяна Гнєзділова відповіла на всі запитання гостей та висловила побажання щодо більш тісного співробітництва з сільськими головами району. Компанія прагне розвиватись далі та потребує для цього більшої кількості земель.
 
  Група компаній Agrofusion, якій належить торгова марка Інагро, – лідер у промисловому виробництві томатної пасти в Україні. Розташовані на Півдні України – в Миколаївській і Херсонській областях. Імпорт здійснюють в багато країн світу. На виробництві використовуються передові технології та обладнання, яке дозволяє комплексно керувати процесами: від вирощування томатів до виробництва томатної пасти торгової марки Інагро. Продукція відповідає сучасним міжнародним стандартам завдяки об'єднаній системі забезпечення якості та безпечності.
 
 
 
 

 
 
 
Джерело: pivden.info

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий