» » Голопристанські чоловіки запрошують своїх коханих відсвяткувати 8 Березня у кафе «Сказка»

Голопристанські чоловіки запрошують своїх коханих відсвяткувати 8 Березня у кафе «Сказка»

Автор: Журналіст від 28-02-2017, 15:04
 
Доходить до кінця зима. Останні дні лютого радують нас теплою весняною погодою від якої починає підвищуватися настрій і люди стають енергійнішими і ніби прокидаються від зимової сплячки.

Ми вже писали для наших читачів про кафе «Сказка», яке з радістю відкривало для жителів та гостей Голої Пристані оновлені зали для різноманітних свят та бенкетів.

І от, в кафе «Сказка» відлунали новорічні корпоративи, закохані пари відсвяткували тут день Святого Валентина, а скільки різноманітних сімейних свят та бенкетів тут пройшло за останні два місяці – одразу і не порахуєш.

Голопристанські чоловіки в переддень 8 березня стоять перед дилемою – готувати для своїх коханих святкову вечерю самостійно чи запросити її до кафе з гарною кухнею, чудовим інтер’єром та приємною музикою, де можна насолодитися приємним спілкуванням, гарно поїсти та потанцювати, а головне – чоловіку не треба після всього цього мити посуд. wink

Кафе «Сказка» з радістю готове вирішити цю чоловічу проблему і взяти на себе всі турботи, пов’язані із 8 березня. Гості кафе можуть відсвяткувати 8 березня у трьох святково прикрашених залах, які призначені як для великих, так і для малих компаній: основний банкетний зал – на 50 чоловік, зал в українському стилі – на 30 чоловік та маленький затишний зал у китайському стилі – на 12 чоловік.

Кухар приготує гарні українські (домашні) та європейські блюда, які не залишать байдужими найвишуканіших гурманів.

Для фотосесій Вам підготують фотозону ( на літньому майданчику), яка прикрашається на будь-який смак клієнта.

Отже, шановні чоловіки, якщо Ви бажаєте зробити своїй коханій справжній подарунок на 8 березня, насолодитися атмосферою веселощів і затишку - Ви можете замовити місця в кафе «Сказка», де Вас чекає гарна кухня, чудовий інтер’єр, приємна музика і уважний персонал.

Поспішайте, поки Ви думаєте – інші вже замовляють!

Дізнайтесь про додаткові пропозиції:


м. Гола Пристань, вул. Депутатська (Дзержинського), 32А.


тел.: (050) 157-44-40; (050) 396-35-29.

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий