» » "Нібулон" розповів про процес будівництва терміналу в Голій Пристані (ФОТО)

"Нібулон" розповів про процес будівництва терміналу в Голій Пристані (ФОТО)

Автор: Журналіст від 27-02-2017, 10:15
 
 
  У Голій Пристані в активну фазу перейшло будівництво нового перевантажувального терміналу компанії "Нібулон". В даний момент тут забиваються будівельні палі - до 1 березня має бути забито 3000 паль.

  Паралельно завершуються переговори з постачальниками металу, що має забезпечити його своєчасні поставки на будівельний майданчик. Також на початку місяця "Нібулон" підписав ряд контрактів з постачальниками елеваторного, зерноочисного, вагового та іншого обладнання для нових підприємств компанії, в т. ч. і для філії "Голопристанський", яке повинно прийти безпосередньо на будівельний майданчик до 1 травня. Зокрема, новий термінал на Херсонщині буде оснащений модернізованими сушарками виробництва американської компанії "Mathews Company", суднонавантажувальною машиною TS-527 від TELESTACK Ltd. (Великобританія).

  Нагадаємо, що термінал стане другим об'єктом компанії в Херсонській області та 25-м об'єктом, збудованим "Нібулон" в Україні. Потужності по відвантаженню сільгосппродукції на водний транспорт тут складуть 12 тис. Тонн на добу. Побудована причальна споруда довжиною 120 м і шириною 18 м дозволить завантажувати несамохідні судна довжиною 90 м.

  Після введення об'єкта в експлуатацію, тут отримають робочі місця близько 150 працівників. Згідно з презентацією, оприлюдненою компанією, крім зернових і олійних культур, реалізація інвестпроекту в Херсонській області також дозволить здійснювати перевантаження овочів і фруктів і транспортування їх вгору по Дніпру.
 
 
 
 
 
 
 
Джерело: pivden.info
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий