» » В Каховці відбулися фінальні ігри чемпіонату Херсонської області з футзалу серед команд юнаків

В Каховці відбулися фінальні ігри чемпіонату Херсонської області з футзалу серед команд юнаків

Автор: Журналіст від 23-02-2017, 14:30
 
 
  З 18 по 19 лютого 2017 року у місті Каховці відбувались фінальні ігри чемпіонату Херсонської області з футзалу сезону 2016/2017років серед команд юнаків 2005/2006 р.н.
 
  На старті турніру у чемпіонаті взяли участь близько 30 команд ДЮФК, ДЮСШ позашкільних навчальних закладів.
 
  Змагання проходили у три етапи (зональні, півфінальні і фінальні). До фіналу вийшли 8 кращих команд, які подолали два попередні етапи. Це: "КДЮСШ 2005" м. Херсон, "КДЮСШ 2006" м. Херсон, "Кристал" м. Херсон, "Авангард" м. Каховка, "ДЮСШ № 3" м. Херсон, "Джарилгач" м. Скадовськ, "Славія" м. Берислав та ФК "Гопри" м. Гола Пристань.
 
  У фінальній частині команди були розподілені на дві групи, по 4 у кожній.
 
  Групу А склали такі команди: "Авангард", "КЮДСШ № 5", "Кристал 2005",  ФК "Гопри".
 
  Групу Б склали команди: "КДЮСШ 2006", "Джарилгач", "ДЮСШ № 3", "Славія".
 
  Наша команда, у першій грі зустрілась з нещодавним переможцем обласного чемпіонату асоціації з футзалу, командою "Авангард". Гра проходила у рівній боротьбі і була дуже видовищною. Господарі поля краще використали помилки наших юнаків, і перемогли з рахунком: 4-1. "КДЮСШ 2005" був сильнішим за "Кристал": 3-0, "Авангард" був сильнішим за "Кристал": 4-0. Для подальшого виходу  з групи, нам потрібна була перемога у чотири м’ячі над "КДЮСШ 2005". З перших хвилин гравці ФК "Гопри" заволоділи ініціативою і почали створювати моменти і їх було вдосталь, але забит у першій половині вдалося лише один м’яч. На початку другого тайму, подвоїли перевагу і могли забити третій гол, але нападник не поцілив у порожні ворота з центру поля. Зпрацювало правило: не забиваеш ти, забивають тобі. Помилка захисника і рахунок 2-1. Наприкінці зустрічі, херсонцям вдалося забити ще один раз і всановити остаточний рахунок: 2-2, що не дало змогу вийти до фіналу. Чемпіоном стала команда "ДЮСШ № 3" м. Херсон, яка перемогла "КДЮСШ 2005" з рахунком: 5-2. "КДЮСШ 2005"- срібні призери. За третє місце грали "Авангард" і "КДЮСШ 2006". В останій час - нічія і по серії пенальті, премога за командою "Авангард", які і стали бронзовими призерами чемпіонату.
 
   Команда переможець і команди призери отримали кубки, медалі , грамоти. 
 

Директор Голопристанського міського
центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх"                                                     Олександр Бурковський
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий