» » Вчора в Голій Пристані мобільна лабораторія провела безкоштовні тестування на ВІЛ та гепатит С

Вчора в Голій Пристані мобільна лабораторія провела безкоштовні тестування на ВІЛ та гепатит С

Автор: Журналіст від 8-02-2017, 14:21
 
 
  Як повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук Світлана Михолат Херсонським ОБФ "Мангуст" на території Голопристанського району вже другий рік поспіль реалізується проект ”Зниження рівня захворюваності ВІЛ/СНІД, гепатиту і туберкульозу, надання медичної , психологічної та соціальної підтримки СІН , ОСБ, ЧСЧ, безхатченкам, представникам ромської національності та клієнтам ЗПТ”, який дозволяє суттєво наблизити соціальні послуги споживачам ін’єкційних наркотиків до безкоштовного та анонімного експрес – тестування на ВІЛ, гепатит С.

  07 лютого 2017 року в рамках даного проекту в м. Гола Пристань працювала Мобільна амбулаторія ( медична сестра Олена Ніконенко, соціальний працівник Світлана Михолат) яка надала консультативні послуги 20 особам із групи ризику та провела 10 тестувань на ВІЛ, гепатит С. Серед їх учасників поширені інформаційні матеріали за тематикою, буклети. За результатами тестування виявлено 2 особи позитивних до гепатиту С. Організаційну підтримку в роботі Мобільної амбулаторії надали працівники районного відділу кримінально – виконавчої інспекції ( С.І. Рижненко ). 

  На жаль на сьогодні не існує ефективного методу захисту організму від небезпечного інфікування шляхом вакцинації. Найнадійніший спосіб уберегти себе від ВІЛ/СНІДу, гепатиту С – безпечна поведінка, здоровий спосіб життя, відповідальність кожного за збереження свого здоров’я, а також впровадження освітньо – інформаційних профілактичних програм в навчальних, лікувальних закладах, на робочих місцях. Це наша спільна справа захистити себе від небезпечних інфекційних звороб!!!
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий