» » Голопристанське управління пенсійного фонду буде реорганізовано з метою оптимізації структури

Голопристанське управління пенсійного фонду буде реорганізовано з метою оптимізації структури

Автор: Журналіст від 1-02-2017, 11:23
 
 
  Наприкінці грудня минулого року Урядом ухвалено рішення щодо оптимізації структури деяких районних управлінь Фонду шляхом їх об’єднання (постанова Кабінету Міністрів України  від 21.12.2016 № 988).

  Така зміна є суто організаційною, жодний працівник пенсійного забезпечення не скорочується. В кожному районі області буде працювати відділ з обслуговування громадян, до складу якого входять спеціалісти з питань пенсійного забезпечення, ведення реєстру застрахованих осіб та інші, які і надалі надаватимуть абсолютно всі послуги Пенсійного фонду, передбачені законодавством. Всі юридичні повноваження посадових осіб щодо засвідчення документів, право підпису буде збережено. В тих районах області, яких стосуються зміни, послуги і надалі надаватимуться в тих самих приміщеннях, залах обслуговування, як і до оптимізації. 

  Крім того, в руслі адміністративної реформи, представники Пенсійного фонду зможуть надавати послуги в усіх без винятку громадах за їх бажанням.

  Ще раз наголошуємо, що задача органів Фонду - надавати послуги так, щоб ніхто з громадян не відчув змін внутрішньої структури. В той час, коли на перший план виходять цифрові інформаційні технології, не є важливим, де працює адміністративний склад установи. Важливо те, де знаходиться обслуговуючий персонал.

  Крім того, органи Пенсійного фонду в області продовжують роботу з удосконалення системи надання соціальних послуг громадянам. З 01 січня 2017 року в області запрацювала єдина електронна система призначення і виплати пенсій.

  Основними перевагами системи обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій є відмова від значного паперового документообігу, спрощення процедури прийому та обслуговування громадян, забезпечення прозорості та відкритості пенсійної системи для суспільства.

  Отже, оптимізація структури територіальних органів Пенсійного фонду - це ще один важливий крок на шляху створення якісно нової пенсійної системи, головною метою якої є якість та доступність надання послуг. 
 
 
За матеріалами публікації М.НАУМЕНКО, першого заступника начальника УПФУ у Голопристанському районі
Джерело: golapristan-mrada.gov.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий