» » На Херсонщині розпочато проведення зовнішнього незалежного оцінювання

На Херсонщині розпочато проведення зовнішнього незалежного оцінювання

Автор: Журналіст від 5-05-2016, 14:52
На Херсонщині розпочато проведення зовнішнього незалежного оцінювання


За інформацією управління освіти і науки облдержадміністрації сьогодні, 5 квітня, розпочали роботу 38 пунктів проведення ЗНО.

Об 11 годині старші інструктори та інструктори привітали учасників зовнішнього незалежного оцінювання. У вступній промові вони надали учасникам роз’яснення щодо часу виконання завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури, зачитали права та зобов’язання під час проходження ЗНО, продемонстрували присутнім аудиторний пакет.

Найбільша кількість пунктів знаходиться у м. Херсоні — 13; по 2 пункти у містах Гола Пристань, Каховка та Нова Каховка, Білозерському, Бериславському, Генічеському, Новотроїцькому, Цюрупинському та Чаплинському районах; по 1 — у Великоолександрівському, Великолепетиському, Горностаївському, Іванівському, Каланчацькому, Нововоронцовському та Скадовському районах.

У Верхньоорогачицькому, Високопільському, Голопристанському, Каховському та Нижньосірогозькому районах і Кочубеївській сільській раді об’єднаної територіальної громади не створювалися пункти проведення ЗНО через недостатню кількість абітурієнтів. Для випускників цих районів організовано підвезення до найближчих територіально пунктів проведення ЗНО.

Вчора відповідними комісіями у містах та районах області було здійснено обстеження приміщень пунктів, небезпечних предметів не виявлено. Пункти знаходилися під охороною до початку сесії з української мови та літератури.
Источник
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий