» » Голопристанська благодійна організація провела тренінг щодо сучасних форм рабства

Голопристанська благодійна організація провела тренінг щодо сучасних форм рабства

Автор: Журналіст від 25-01-2017, 16:05
 
 
  Благодійна організація Фонд громади міста Гола Пристань ”Свята Ольга” (тренерки Світлана Михолат, Лілія Нєпорожнєва) на базі Голопристанського райміського центру зайнятості провели тренінг "Нові тенденції торгівлі людьми - сучасні форми рабства ” для осіб із числа безробітних (в т.ч. учасників АТО, ВПО).
 
  В ході тренінгу учасники визначали поняття торгівлі людьми, познайомились з українськими та міжнародними документами відносно цього явища, обговорювали причини та шляхи потрапляння в сучасні форми рабства, його наслідки.
 
  В групах обговорили різні ситуації, які допомогли звернути увагу на помилки в поведінці потерпілих на кожному етапі втягнення в тенета торгівлі людьми. На завершення учасники отримали корисну інформацію про можливості отримання допомоги, якщо постраждали від торгівлі людьми, про організації та державні структури які надають допомогу та підтримку на локальному рівні та інформаційні буклети " Кожен постраждалий має право на допомогу ”. Даний захід відбувся за підтримки ГО ОЦ " Успішна жінка ". Дана тема потребує більш широкої поінформованості населення з даного питання, особливо коли це стосується працевлаштування, адже щороку тисячі українців стають предметом торгівлі людьми; їх одурюють, примушують, продають і, в більшості випадків, схиляють до життя і праці в рабських умовах. Предметом торгівля людьми може бути будь яка особа, незалежно від статі, віку, освіти, місця проживання, вона легко адаптується як до бідності так і до розкоші. 
 
 
 
 
 
 

 
За матеріалами публікації Світлани Михолат в мережі Фейсбук
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий