» » Вчора в Голій Пристані проходило безкоштовне обстеження на ВІЛ-інфекцію та гепатит С для осіб з групи ризику

Вчора в Голій Пристані проходило безкоштовне обстеження на ВІЛ-інфекцію та гепатит С для осіб з групи ризику

Автор: Журналіст від 25-01-2017, 11:04
 
 
  В рамках проекту ”Зниження рівня захворюваності ВІЛ/СНІД, гепатиту і туберкульозу, надання медичної , психологічної та соціальної підтримки СІН , ОСБ, ЧСЧ, безхатченкам, представникам ромської національності та клієнтам ЗПТ ”, який впроваджується Херсонським ОБФ " Мангуст " в Херсоській області, 24 січня 2017 року організували роботу Мобільної Амбулаторії в місті Гола Пристань ( соціальний працівник Михолат С.М.) .
 
  В цей день 20 осіб з групи ризику, мешканців Голопристанського району отримали доступ до проходження медичного обстеженя на ВІЛ - інфекцію та гепатит С за допомогою швидких тестів.
 
  За результатами - виявлено 7 осіб, інфікованих гепатитом С. Це ще одне підтвердження необхідності тісної взаємодії та співпраці органів виконавчої влади, самоврядування, медичних, соціальних установ, НГО для мотивації осіб із числа основної групи ризику задля раннього виявлення небезпечних інфекцій та надання їм комплексу медико - соціальних послуг у вирішенні виявлених проблем. Усім учасникам надані інформаційні матеріали та консультативні послуги, переадресація в медичні установи.
 
  Викликає занепокоєння, що останнім часом рівень виявлення інфікованих на гепатит С в районі зростає. Тому ми всі маємо дбати про своє здоров'я та здоров'я своїх близьких, допомогати молоді у формуванні здорового способу життя та безпечної поведінки!
 
 
За матеріалами публікації Світлани Михолат в мережі Фейсбук
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий