» » Яка користь для жителів Голої Пристані від створення ОСББ

Яка користь для жителів Голої Пристані від створення ОСББ

Автор: Журналіст від 3-01-2017, 09:23
 
 
  Створення ОСББ у Голій Пристані тягне за собою ряд переваг, які позитивно позначаться, як на стані самого будинку, так і на загальній прибудинкової території.

  Перше. З'явиться можливість повністю управляти багатоквартирним житловим будинком, який є спільною колективною власністю власників квартир. Тобто, саме мешканці будуть вирішувати, як вигідніше розпоряджатися власним майном.

  Друге. З'явиться можливість значно знизити житлово-комунальні платежі, і при цьому підвищити якість послуг, що надаються, наприклад, з боку комунального підприємства.

  Третє. При бажанні, можна почати заробляти гроші на спільній власності. Наприклад, можна здавати фасад будинку в оренду під рекламні площі. Підвал будинку можна перетворити в приміщення для складу чого-небудь. Такі можливості можуть бути реалізовані лише в разі створення ОСББ.

  Четверте. Можна провести ефективну енергетичну модернізацію будинку для того, щоб зменшити розмір вартості оплати за комунальні послуги. За рахунок економії, таке капіталовкладення окупиться досить швидко.
 
  П'яте. Плюсом є те, що в процесі створення і керівництва ОСББ, мешканці набувають навичок самоорганізації, самоконтролю, прийняття ефективних колективних легітимних рішень.
 
 
Джерело: domik.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий