» » Сьогодні в Голій Пристані відбудеться танцювальний спектакль "Game Zone"

Сьогодні в Голій Пристані відбудеться танцювальний спектакль "Game Zone"

Автор: Журналіст від 17-12-2016, 09:51
 
Сьогодні, 17 грудня, о 14:00 в Голій Пристані відбудеться танцювальний інтерактивно-провокаційний спектакль "Game Zone". До перегляду спектаклю запрошуються всі бажаючі голопристанці, вікових обмежень немає. Тривалість вистави 60 хвилин, замовляти та купувати квитки можна за телефоном: 2-25-90 або 095-16-99-710. Поспішайте!

Про створення:
Спектакль був створений в 2015 році. За цей час був показаний більше 20 раз по всій території України та Польщі. Працюючи над його створенням, ми відчували відбиток минулих революційних подій в нашій країні. Саме через це, однією з тем, яка закладена в серці виступу, стала тема "помилкового вибору" та "маніпулювання" інформацією і людьми заради досягнення своїх, заздалегідь прорахованих цілей.

Про наповнення:
Вистава не має чіткої драматургії. Не встежити роль кожного учасника. Ми спеціально відкинули цей застарілий метод, що б створити на сцені справді живу обстановку і справжній шквал емоцій. Даний метод - додав гостроти і поліфонії почуттів: починаючи від розгубленості і любові, закінчуючи бажанням зруйнувати і знищити кожного учасника.

Серце вистави:
Гра складається з 4-х рівнів і фіналу. На кожному рівні, учасники отримують нове завдання для всієї групи, але впоратися з ним, вони повинні самостійно. Стимул - боротьба за найцінніше - час! За час перебування в фіналі.

Глядачі, роблячи свій вибір, по закінченню кожного рівня, дарують 10 секунд оплесків лише одному учаснику з групи, тим самим, він отримує додаткові + 3 хвилини до перебування в фіналі.
Позиція глядача - не обов'язково активна.

Хореографія: Антон Сафонов
Танцюристи: Антон Сафонов, Олена Миц, Анастасія Рембецька, Павло Ципан
Оригінальна музика: Ingeborge

Тривалість: 60 хвилин
Вікових обмеження: Ні.
Замовлення і покупка квитків / довідка: 2-25-90 або 095-16-99-710
 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий