» » В Голій Пристані вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

В Голій Пристані вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Автор: Журналіст від 14-12-2016, 15:54
 
 
  13 грудня 2016 року у Міському Палаці культури «Сузір'я» відбувся захід присвячений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У мітингу прийняли участь ліквідатори району, працівники районної державної адміністрації, міської та районної ради, громада міста.

  Зі словами глибокої подяки і вічної пам'яті до ліквідаторів звернувся керівник апарату районної державної адміністрації, заступник голови міської ради та голова районної ради. «Сьогодні хочу висловити щирі слова подяки і низько вклонитися ліквідаторам, які ціною свого здоров’я працювали на руїнах палаючого кратера...” - сказав у своєму виступі Віктор Реутенко та віддав данину пам'яті і шану тим, хто першим боронив нас від Чорнобильської біди, ціною власного життя врятувавши світ від страшної радіаційної загрози.

  Виступила із промовою, подяками та побажаннями на майбутнє член Голопристанської районної громадської організації всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" Людмила Мороз.
 
 
 
 
   Шановні ліквідатори Чорнобильської катастрофи!

  Чорнобиль торкнувся багатьох – хвороби, скалічені долі рідних, близьких і зовсім невідомих людей, хто ліквідовував наслідки аварії. Ми у невідплатному боргу перед ліквідаторами. Їх вшановувати маємо не лише цього дня, а постійно, щодня, огорнувши увагою, розумінням, теплом і любов'ю.

  Від усього серця бажаємо вам, шановні, здоров'я, довгих років життя, сімейного щастя і добробуту. Чорнобильське попередження ніколи не зітреться з пам'яті людства.

  Тож нехай щира вдячність сучасників та нащадків завжди зігріває ваші серця! Подвиг ваш не забутий! Повага до вас - безмежна! Пам’ять про вас – безсмертна!
 
 
Джерело: gopri-rda.gov.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий