» » В Голій Пристані пройшла акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

В Голій Пристані пройшла акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Автор: Журналіст від 4-12-2016, 15:55
 
 
  01грудня 2016 року працівниками Голопристанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено інформаційно – просвітницьку вуличну акцію «Не дай СНІДу шанс» (охоплено близько 40 осіб), соціальний працівник ХОБФ «Мангуст» спільно з районної центральною бібліотекою провели акцію « Здоровим бути здорово» (охоплено близько 25 осіб) учнівської молоді. Також провели день відкритих дверей для людей які знаходяться в групі ризику, безкоштовний швидкий тест для швидкого обстеження на ВІЛ( звернулося 7 осіб). Усі учасники мали змогу отримати різноманітну інформаційно-просвітницьку літературу та консультації з питань безпечної поведінки щодо інфекцій, які передаються статевим шляхом та шляхів передачі ВІЛ-інфекції.

  В заході прийняло участь близько 72 молодих осіб.
 
  Вперше Всесвітній день пам’яті людей, померлих від СНІДу був відзначений ще в 1983 році в Сан-Франциско США. На той момент у світі було зареєстровано лише кілька тисяч випадків захворювання на цю страшну хворобу і про неї практично нічого не було відомо.

  Метою «Дня пам’яті померлих від СНІДу» є привернення уваги спільноти до цієї проблеми, проведення профілактики цього захворювання серед населення. Статистика померлих від СНІДу в світі невтішна. На жаль, на сьогоднішній день не існує дієвої вакцини проти СНІДу, незважаючи на те, що вчені багатьох країн проводять дослідження в даному напрямку, з якими пов’язують великі надії.
 
 
 
Джерело: gopri-rda.gov.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий