» » Сесію Голопристанської міської ради відвідали діти (ФОТО)

Сесію Голопристанської міської ради відвідали діти (ФОТО)

Автор: Журналіст від 1-12-2016, 15:29

 

      Вчора, 30 листопада, в Голій Пристані відбулося засідання XІV сесії міської ради VІІ скликання. Формат її проведення був досить незвичний. По-перше, сесійне засідання відбувалося не у залі засідань Голопристанської міської ради як звично, а у Міському палаці культури «Сузір'я». По-друге, у сесійній залі були присутні лідери учнівського самоврядування шкіл міста разом зі своїми педагогами-організаторами.


Перша поява дітей на сесії міської ради була викликана тим, що за ініціативою депутата Голопристанської міської ради Зеленіна Юрія Володимировича, яка була підтримана керівництвом міста, у місті започатковується день Дитячого місцевого самоврядування, під час якого найактивніші учні шкіл можуть спробувати свої сили у якості міського голови, його заступників, секретарів міської ради та виконкому, керівників структурних підрозділів.


Під час першого етапу, який відбувся вчора, діти взяли участь у пленарному засіданні, на якому вони змогли ознайомитися із ходом його ведення та загальним порядком ведення сесії. Другий етап пройде безпосередньо у день місцевого самоврядування 7 грудня у приміщенні міської ради. В цей день будівля міської ради буде заповнена дітьми, вони будуть повністю залучені до процесу управління містом, у кожного керівника буде стажист, який проведе з ним деякий час і буде допомагати йому у вирішенні проблем життєдіяльності міста. А дитячим міським головою буде найактивніший учень міста, якого діти оберуть самі шляхом голосування.


Редакція сайту підтримує дану ініціативу та вважає, що залучення учнівської молоді до процесу місцевого самоврядування в першу чергу дозволить дітям розкрити свій потенціал, а їх креативне мислення може допомогти міській раді внести якісь інновації в процес управління містом.


По суті, це нові політики, управлінці, депутати різних рівнів, на яких в подальшому буде базуватися процес державного управління та місцевого самоврядування.


На сьогоднішній зустрічі були представлені, доведеться повторитися, найактивніші школярі всіх шкіл міста. Хочеться подякувати їм, їх батькам та вчителям за належне виховання. Так, 


Голопристанська ЗОШ № 1 була представлена:


Пісоцька Дар’я – 11 клас, заступник президента школи

Макарашвілі Аліна – 11 клас

Проценко Єлизавета – 11 клас

Василенко Анастасія – 11 клас

Медведєва Анастасія – 11 клас

Педагог-організатор – Пархоменко Ірина Олександрівна  


Голопристанська гімназія:


Трегуб Ясіна – 10 клас, президент гімназії

Людоговська Карина – 11 клас

Стецюк Микита – 11 клас

Брага Тетяна – 11 клас

Стьопіна Людмила – 11 клас

Педагог-організатор – Ляшко Наталія Вікторівна

 

Голопристанська спеціалзована школа:


Пак Олександр – 11 клас, заступник президента школи

Краснощок Тетяна – 10 клас

Пільгуй Єлизавета – 10 клас

Прилипко Ірина – 11 клас

Стукалов Едуард – 11 клас

 Педагог-організатор – Беленчук Світлана Іванівна

 

Голопристанська ЗОШ № 4:


Чукалова Анастасія – 11 клас, новообраний президент школи

Пулатбаєва Назокат – 11 клас

Щербина Юлія – 11 клас

Педагог-організатор – Харитоненко Лілія Андріївна


Наприкінці засідання сесії до слова було запрошено Карину Людоговську, яка від імені лідерів дитячого самоврядування подякувала за запрошення та бажання депутатського корпусу та влади міста працювати з дітьми та вислухувати їх проблеми, побажала присутнім приймати тільки зважені та справедливі рішення на благо рідного міста.


Міський голова Олександр Бабич від імені міської ради та депутатського корпусу побажав учням успіхів у навчанні, завжди мати активну життєву позицію та гідно використовувати свій розумовий потенціал.


Редакція сайту від себе хоче додати, що будемо намагатися максимально оприлюднити на нашому сайті другий етап, який відбудеться 7 грудня в приміщенні міської ради.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Владислав Юрійовичреклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий