» » Сьогодні Голу Пристань відвідав заступник губернатора Миколаївщини

Сьогодні Голу Пристань відвідав заступник губернатора Миколаївщини

Автор: Журналіст від 27-11-2016, 19:19
 
 
  Сьогодні Гола Пристань стала Меккою для високопосадовців різних рангів, а також представників найвідоміших засобів масової інформації Херсонщини. Найпопулярніші інтернет-сайти області відправили до Голої Пристані своїх, скажу без перебільшення, найкращих журналістів.
 
  А висвітлення такої важливої події у житті Херсонщини, як розвиток річкових пасажирських перевезень, особливо у місті, яке знаходиться на березі Дніпра, не могло залишитися непоміченим.
 
 Серед поважних гостей, кого журналісти не могли оминути своєю увагою, був заступник голови Миколаївської облдержадміністрації з питань фінансів, економічного розвитку та агропромислового комплексу Бонь В'ячеслав Валентинович.
 
  Під час свого виступу В'ячеслав Валентинович зазначив, що сьогодні ми зробили один із перших кроків у розвитку галузі річкових та вантажних перевезень, що дозволить розвантажити автомобільні дороги Миколаївщини та Херсонщини від величезної кількості вантажного та пасажирського автобусного транспорту і, як наслідок, покращення екологічної ситуації у наших регіонах.
 
  Від імені керівництва Миколаївської області та від себе особисто подякував Олексію Опанасовичу Вадатурському за його величезний внесок у розвиток річкового транспорту не тільки півдня України, а і всієї держави в цілому. 
 
  Мабуть так і є, а за відновленням річкових перевезень велике майбутнє!
 
 
Автор: Владислав Юрійович
  
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий