» » В Голій Пристані сьогодні пройшло коротке знайомство з туристичними маршрутами міста

В Голій Пристані сьогодні пройшло коротке знайомство з туристичними маршрутами міста

Автор: Журналіст від 27-11-2016, 16:40
 
 
  Сьогодні в Голій Пристані під час презентації проекту відродження річкових пасажироперевезень в Херсонській області начальник відділу культури, туризму та з питань діяльності засобів масової інформації виконавчого комітету Голопристанської міської ради Литвиненко Альоною Василівною було зроблено короткий екскурс у туристичні маршрути, які працюють на території міста Гола Пристань.
 
  Звичайно, за той час, що Альоні Василівні було відведено на доповідь, неможливо розповісти про всі туристичні принади нашого рідного міста, але все-таки вона змогла донести до присутніх максимум інформації.
 
  Поважна делегація, яка сьогодні завітала до Голої Пристані, дізналася від Альони Василівни про туристичний потенціал Голої Пристані:
 
- Екскурсію (пішохідну) по місту з відвідуванням музею  при міському Палаці культури "Сузір’я" , музею природи Чорноморського біосферного заповідника ; 

- Екскурсію (пішохідну) "Героїчна Голопристанщина" з відвідуванням Алеї Слави та музею двічі Героя Радянського Союзу генерал-майора авіації П.О. Покришева;

-  Лікувально-оздоровчий туризм у санаторії "Гопри";

  Рекреаційно-розважальний, оздоровчий, водноспортивний відпочинок на  міському пляжі.
 
  Отже, перлину Голої Пристані можна ще досліджувати і досліджувати, а в наше красиве місто неможливо не закохатися!
 
 
Автор: Владислав Юрійович
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий