» » Колишній комуніст та "протеже" Миколи Костяка хоче отримати владу на Голопристанщині

Колишній комуніст та "протеже" Миколи Костяка хоче отримати владу на Голопристанщині

Автор: Журналіст від 24-11-2016, 20:43
 
 
  Як повідомляє сайт "Южные вести" на сайті Національного агентства з питань державної служби з'явилася інформація про кандидатів на посаду голови Голопристанської райдержадміністрації, яких виявилося аж 8 чоловік, серед яких найбільш впізнаваними є нинішній заступник голови Іванівської РДА Тетяна Гасаненко, екс-очільник Цюрупинської РДА Володимир Лень та головний персонаж нашої статті - колишній перший заступник голови Голопристанської РДА Сергій Коротких.
 
   Колишнім він став у 2015 році, оскільки зайняття ним цієї посади прямо порушувало норми Закону України "Про очищення влади" і у 2015 році він став безробітним.
 
  А з'явився він у Голій Пристані у 2010 році переїхавши із АР Крим і одразу завдяки протекції свого "друга", а на той час губернатора Херсонщини Миколи Костяка очолив податкову інспекцію у Голопристанському районі, керівником податкової він пропрацював до 2013 року. За три роки він примудрився звільнити половину колективу інспекції, яка була незгодна з методами його управління, із-за свого непрофесіоналізму у робочому процесі та фактичне знищення кадрового потенціалу районної податкової інспекції, обласна податкова адміністрація неодноразово намагалася його звільнити, але завдяки втручанню Миколи Костяка він продовжував працювати аж до 2013 року, коли вже навіть губернатор Херсонщини не зміг вирішити питання щодо перебування Коротких на посаді начальника податкової.
 
  В результаті швиденько був оформлений перевод на посаду першого заступника голови Голопристанської РДА, на якій він вірою і правдою служив режиму Якуковича до 2015 року.
 
  На інтернет-ресурсі "Крым политический" є його досьє, яке повинне зацікавити не тільки нас, а і членів конкурсної комісії, адже виникає питання, яким чином чиновник режиму Януковича, колишній комуніст, який займав високі партійні посади, взагалі може бути допущений до участі у конкурсі.
 
  Надаємо Вам коротку інформацію про Сергія Коротких мовою оригіналу
 
  Родился 12 октября 1958 года в поселке Нижнегорский Нижнегорского района Крымской области Украинской ССР. В 1981 году окончил Крымский сельскохозяйственный институт им. М.И. Калинина по специальности экономика и организация сельского хозяйства.
В 1975-1976гг. – ученик слесаря, слесарь Нижнегорского консервного завода.
В 1981-1982гг. – экономист по труду и заработной плате колхоза "Большевик" Нижнегорского района.
В 1982-1986гг. – инструктор, второй секретарь Нижнегорского райкома комсомола.
В 1986-1987гг. – инструктор организационного отдела Нижнегорского райкома Компартии Украины.
В 1987-1990гг. – секретарь парткома колхоза им. Войкова Нижнегорского района.
В 1990-1991гг. – второй секретарь Нижнегорского райкома Компартии Украины.
В 1992-1999гг. – начальник Нижнегорского филиала РСК "Крым-Оранта".
В 1999-2002гг. – начальник Государственной налоговой инспекции в Нижнегорском районе.
В 2003-2005гг. - помощник-консультант народного депутата Украины. С октября 2005г. по июнь 2006г. - первый заместитель Министра Совета министров Крыма.

  Член Коммунистической партии Украины (исключен 18 февраля 2005 года). Был 1-м секретарем Нижнегорского райкома Компартии Украины до февраля 2005 года. Был членом партии развития, правозащиты негосударственных организаций Украины «Партии правозащиты».  Депутат Верховного Совета Крыма 4-го (2002-2006гг.) созыва.
 
  Тобто безробітний "функціонер" часів компартії хоче повернути собі владу у Голопристанському районі, оскільки ні у якій другій сфері на протязі 1,5 року з моменту звільнення він так і не зміг себе реалізувати.
 
  Поживемо - побачимо, але навіть прийняття його документів для участі у конкурсі є абсолютно неприпустимим...
 
 
Автор: Владислав Юрійович 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий