» » Міський голова Голої Пристані відзвітував про рік роботи

Міський голова Голої Пристані відзвітував про рік роботи

Автор: Журналіст від 11-11-2016, 09:01

 

 10 листопада о 15-00 Міський палац культури «Сузір'я» був вщент заповнений жителями міста Гола Пристань, які прийшли послухати звіт міського голови Олександра Бабича про рік роботи.

 

Звичайно, перший рік його перебування на цій посаді був дуже важким, але продуктивним, а відсутність досвіду роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування аж ніяк не відобразились на результатах як його роботи, так і всього виконавчого комітету міської ради та депутатського корпусу.


В ході звіту Олександр Володимирович доповів присутнім про найболючішу сферу міста – житлово-комунальне господарство та всі його проблеми і шляхи їх вирішення. Повідомив, що в місті поширюються чутки про закриття школи № 4, на що офіційно наголосив, що школа ні в якому разі не буде закрита, а в подальшому з неї планується зробити школу початкових класів з поглибленим вивченням іноземних мов. В цьому році в цій школі нарешті розпочалися роботи по будівництва санвузлу всередині будівлі, які планується завершити до кінця поточного року.


Почала приділятися велика увага розвитку дитячого спорту, а в наступному році планується придбання спортивного інвентарю та певна компенсація витрат на спортивні змагання наших спортсменів.


Фестивальний рух у місті буде продовжуватися і надалі і жоден фестиваль не буде закритий.


За рахунок коштів місцевого бюджету проводиться безкоштовне перевезення пільгових категорій громадян, за що міська рада перераховує компанії-пасажироперевізнику близько 60 тис.грн в місяць.


Багато уваги в поточному році приділялося уваги ремонту електричних мереж міста, на що виділено 142,0 тис.грн., в результаті чого працівниками КП «Гопри-Водоканал» відновлено освітлення ряду вулиць міста, на що від жителів міста вже неодноразово звучали подяки.


Майже 1,5 млн.грн виділено на ремонт доріг, це і грейдерування, і ямковий ремонт, а містяни стали свідками того, що в цьому році ямковий ремонт проводився навіть на тих вулицях, деякі з яких взагалі не знали ремонту.


У зв'язку із початком створення ОСББ у багатоквартирних будинках міста, було вирішено допомогти об'єднанням співвласників коштами з міського бюджету на виготовлення технічних паспортів БТІ по всім 52 будинкам міста, на що виділено 130,0 тис.грн і тепер всі багатоквартирні будинки мають технічну документацію.


Також Олександр Володимирович доповів про роботу всіх структурних підрозділів міської ради, а наприкінці зустрічі запросив присутніх до діалогу, в ході якого кожен міг задати міському голові своє питання.


Питань до міського голови було небагато, а в основному звучали слова подяки за продуктивну працю на благо Голої Пристані, особливо приємно було слухати представника ветеранської організації міста, яка подякувала за ту увагу, яка приділяється людям похилого віку і ветерани не залишаються самотніми у своїх життєвих потребах та зробила Олександру Володимировичу подарунок, який особисто привезла із Почаївської лаври.


Зустріч пройшла у легкій і невимушеній обстановці і дві години пролетіли як одна мить.


Звичайно, у Голій Пристані є ще безліч проблем, які потребують першочергового вирішення, головне щоб на все вистачило життєвої мудрості та сил.


Так тримати, Олександре Володимировичу! 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Катерина Олексіївна

Новини Голої Пристані

 


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий