У Голій Пристані нагородили кращих державних службовців

Автор: Владислав Юрьевич від 26-06-2017, 16:08
  • 0
  
  
  Традиційно щороку у березні – квітні в Голопристанській районній державній адміністрації проходить І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

  Конкурс має на меті зростання професіоналізму, відкритості, підвищення авторитету державної служби шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

У Голій Пристані відбулося засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції

Автор: Владислав Юрьевич від 26-06-2017, 11:02
  • 0
 
 
  22 червня 2017 року в приміщенні районної державної адміністрації відбулося планове засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ - інфекції/СНІДу районної державної адміністрації у ”форматі круглого столу”, на чолі з головою районної державної адміністрації Тетяною Гасаненко. На порядок денний були винесені актуальні питання для нашого району, а саме: про стан епідемічної ситуації щодо захворюваності на туберкульоз в районі; про запровадження сайту замісної підтримуючої терапії для хворих з опійною залежністю в Голопристанському районі; про стан виконання заходів районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ - інфекції /СНІДу на 2015 – 2018 роки в частині профілактичних заходів стосовно молоді та груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ, про оновлений склад районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції/СНІДу районної державної адміністрації.

В Голій Пристані відбувся загальноміський випускний вечір (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Екатерина Алексеевна від 26-06-2017, 10:11
  • 80
 В Голій Пристані відбувся загальноміський випускний вечір (ФОТО, ВІДЕО)
 
  Кожного року свято випускного вечора у Голій Пристані було особливим, не тільки для самих випускників, а й для всього міста. Не став винятком і 2017 рік.

  24 червня голопристанські випускники разом з батьками, друзями і знайомими, пройшовши вулицями міста, зібралися на площі біля Альтанки, де на них чекала найприємніша мить – випускний бал та нагородження кращих з кращих. 

В Голій Пристані до кінця року буде введено в експлуатацію модернізоване відділення гемодіалізу

Автор: Владислав Юрьевич від 26-06-2017, 09:00
  • 0

 

  В Україні нараховуються майже 400 тис. пацієнтів, які мають хронічну хворобу нирок, і щороку кількість таких людей зростає. Із них методом гемодіалізу лікується більше 5,5 тис. пацієнтів (5612 осіб), що становить лише 20% від потреби. На сьогодні забезпечення лікарень відповідним обладнанням та розхідними матеріалами для гемодіалізу є вкрай низькою, не винятком була і Голопристанська районна лікарня.

Ціла родина із Голої Пристані розбилася в аварії по дорозі із Залізного Порта: наслідки трагічні

Автор: Владислав Юрьевич від 26-06-2017, 06:30
  • 100
 
 
  Загибеллю двох жінок і травмами ще для трьох закінчилося відвідування курорту Залізний Порт для сім'ї з Голої Пристані.

  Близько восьмої години вечора 25 червня випивший водій мікроавтобуса вивозив своїх рідних і близьких з відпочинку на березі Чорного моря. Однак на крутому повороті вже за межами населеного пункту 49-річний чоловік не впорався з керуванням транспортним засобом.

В Голій Пристані відбувся черговий тур першості району з футболу

Автор: Владислав Юрьевич від 23-06-2017, 11:00
  • 0
 
  18 червня 2017 року в м. Гола Пристань на міському стадіоні "Дніпровець" відбулась пропущена гра першого туру першості Голопристанського району з футболу сезону 2017 року між командами ФК "Гопри"  м. Гола Пристань і ФК "Гейзер" с. Збур’ївка.
 
  Першими грали юнацькі команди, це юнаки 1999 р.н. і молодші. Гра пройшла за повною перевагою голопристанських юнаків і закінчилась перемогою з рахунком 9-0.

Голопристанські баскетболістки розпочали підготовку до наступного сезону на Одещині

Автор: Владислав Юрьевич від 23-06-2017, 10:40
  • 0
 
  Команда "Чемпіон"м. Гола Пристань ( дівчата) розпочала підготовку до наступного баскетбольного сезону. 
 
  В період з 14.06 по 21.06 цього року команда проводила свій підготовчий збір у с. Курортне Одеської області на базі відпочинку "ЮМВА". Тижневий цикл підготовки команди насамперед носив оздоровчий характер, адже позаду був дуже важкий баскетбольний сезон. Але в той час на зборах будувався фундамент фізичної підготовки як кожного гравця так і команди в цілому. Вперше наші дівчата проходили такий збір самостiйно і це дуже приємний факт для нашої команди.

В Голій Пристані відзначили День скорботи і вшанували пам’ять жертв війни

Автор: Владислав Юрьевич від 22-06-2017, 15:08
  • 0
 
  Щорічно 22 червня вся Україна відзначає День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Цього дня 76 років тому у 1941-му розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п’ятого співвітчизника. Цей день нагадує нам про всіх загиблих, закатованих у неволі, які померли в тилу від голоду та поневірянь.

У Голій Пристані надавали безоплатні правові консультації

Автор: Екатерина Алексеевна від 22-06-2017, 11:34
  • 100

 

 Минулої п`ятниці, 16 червня, представник Голопристанського офісу Мережі правового розвитку Квятковський Олексій перейняв естафету від Скадовського офісу Мережі правового розвитку при ГО "Скадовщина — мій рідний край” щодо проведення заходу "Годинка вуличного правового консультування", метою заходу є популяризація роботи по наданню безоплатних правових консультацій, що здійснюється завдяки громадській спілці "Мережа правового розвитку".


"Годинка вуличного консультування" була присвячена роз'ясненню завдань громадських організацій у посилені правових можливостей громадян по захисту  прав людини.

В Голій Пристані відбудеться загальноміський випускний вечір

Автор: Владислав Юрьевич від 21-06-2017, 13:21
  • 0
 
  24 червня о 20:00 у Голій Пристані на площі біля Альтанки відбудеться загальноміський випускний вечір. Поздоровлення наших дорогих та, вже можна сказати, вчорашніх школярів, вже стало доброю традицією для Голої Пристані. Саме в цей вечір на набережній міста збереться неймовірна кількість гарних хлопців та дівчат, які знаходяться за один крок від дорослого життя, але для кожного із батьків вони залишаються маленькими хлопчиками і дівчатками.

Назад Вперед
Наверх