» » Реалізуй свої права з «Я МАЮ ПРАВО!»

Реалізуй свої права з «Я МАЮ ПРАВО!»

Автор: Журналіст від 7-02-2018, 16:51
За ініціативи Президента України Петра Порошенка, проект «Я МАЮ ПРАВО!» взято під патронат Глави держави, а 2018 рік оголошено роком початку реалізації цієї ініціативи.
Мета проекту сформувати нову правову культуру у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави.
Реалізація прийнятої стратегії відбуватиметься в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який на сьогоднішній день є реально діючим по всій Україні за такими напрямками:
- #МаскиШоуСтоп: захист прав підприємців шляхом прийняття Закону щодо запобігання тиску правоохоронних органів на бізнес 
- #ЧужихДітейНеБуває: захист прав жінок та дітей шляхом прийняття Закону щодо посилення відповідальності за жорстку несплату аліментів
- #АгроРейдериСтоп: Захист прав аграріїв шляхом створення антирейдерських аграрних штабів по всій Україні
- #ХабарЗаНавчанняСтоп: Захист прав студентів шляхом боротьби з корупцією у вищих навчальних закладах.
Реалізація проекту відбувається шляхом об’єднання зусиль та інфраструктури Уряду, органів Міністерства юстиції, системи безоплатної правової допомоги, міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін.

В рамках проекту проводиться інформування населення та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав громадян за найбільш актуальними напрямами.
Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» на сайті prаvo.minjust.gov.ua та за номером 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги Мін’юсту).
ДОКЛАДНІШЕ НА ВІДЕО:
#ЯМАЮПРАВО!: https://www.youtube.com/watch?v=efSD-oFJApc 
#АгроРейдериСтоп: https://www.youtube.com/watch?v=CNR6WaQP18E 
#ХабарЗаНавчанняСтоп: https://www.youtube.com/watch?v=leK2VnLmPl0 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий