» » 27 речей, які були модними В СРСР

27 речей, які були модними В СРСР

Автор: Журналіст від 6-10-2016, 14:11
 
Епоха СРСР була дуже суперечливою і неоднозначною по відношенню до такого явища, як мода. Перші постреволюційні десятиліття були налаштовані категорично проти стильного одягу. Було сформовано думку, що мода - це "буржуазні штучки". Якщо жінка виглядає стильно, це свідчило про те що вона мало працює і витрачає більше часу на свій зовнішній вигляд, ніж на працю. Тому в той час виглядати модно коштувало часом дуже дорогого. 
 
На щастя в 70-ті роки налагодились зовнішні зв'язки і як наслідок з'являлося все більше і більше імпортних товарів, у тому числі і одягу. Багато речей були доступні тільки обраним.

Головним "ласим шматочком" в той час були такі прості і такі недоступні джинси. Якщо у тебе були джинси, ти був авторитетом для всіх. У моду ввійшли штани кльош і ситцеві сукні. Всім хотілося змін, чогось нового, свіжого і незвичайного.
 
Бути модним більше не вважалося поганим тоном. Закордонні віяння все більше і більше впливали на стан модного суспільства. З'являлося все більше і більше кумирів, як радянських так і закордонних.

Головним ідолом СРСР була Алла Пугачова. Її зачіска була найпопулярнішою і всі жінки намагалися її скопіювати..

З-за кордону до нас прийшли такі імена, як Michael Jackson, Scorpions, Madonna, Modern Talking ...

80-ті роки були піком розвитку модної індустрії в СРСР. Люди відчули свободу і це відбивалося в їх зовнішньому вигляді. Найбільш популярними предметами гардеробу були кислотного кольору легінси, широкий топ, спадаючий з одного плеча, шкіряні або джинсові куртки, пишні короткі спідниці, великі пластмасові прикраси.
 
Люди стали яскравіше, сміливіше і з яскраво вираженою індивідуальністю. З'являлося все більше і більше субкультур, прийшли з-за кордону. Головною настільною книгою, вірніше журналом, будь завзятою модниці було видання "Бурда". Викрійки звідти багаторазово використовувалися для пошиття ультрамодного одягу.

Що стосується чоловіків, то вони теж не відставали. Божевільні зачіски, джинси "банани" і "варенки", об'ємні светри, косухи з заклепками, рукавички без пальців і кросівки з неоновими шнурками - це те, що було в гардеробі у будь-якого поважаючого себе модника.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Джерело: www.woofoo.ru
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий