» » Скадовчани хочуть започаткувати новий фестиваль "Смаженого бичка"

Скадовчани хочуть започаткувати новий фестиваль "Смаженого бичка"

Автор: Журналіст від 18-08-2016, 15:56
 
Скадовськ вже отримав славу фестивального міста. Різноманітні дитячі фестивалі танців і співу щолітку проходять на дитячому курорті. А тепер з'явилась ідею нового фестивалю "Смаженого бичка".

Ініціатор ідеї - мер міста Олександр Яковлєв. На сторінку групи "Клуб любителей Скадовска" у Фейсбук він і підкинув цю пропозицію.
 
"Есть идея организовать в Скадовске ежегодный осенний фестиваль "Жареного бычка" - того который не мычит, а плавает. Днем устраиваем конкурсы на самый большой улов, быстрый улов, необычный улов, тут же его жарим, варим, едим, запиваем ... , радуемся жизни, рассказываем страааашные рыбацкие истории, и так пару дней (а может и неделю)". 
 
Олександр Яковлєв упевнений, що таке дійство сподобається і жителям міста і його гостям. 
Учасники Клубу розпочали активно обговорювати запропоновану ідею. З'явилась вже і пропозиція встановлення пам'ятника бичку-годувальнику.
 
В "Клубе любителей Скадовска" ідей завжди багато. І це не просто слова, Клуб об'єднав найбільш активних громадян, які звикли доводити до кінця розпочате. Тож, сподіваємось, фестивалю бути!
 
Пропозиції щодо проведення фестивалю та варіанти підтримки організацію заходу може залишати любий охочий за посиланням: https://www.facebook.com/groups/iloveskadovsk/?fref=ts
 
 Рибалкам же потрібно готувати снасті і човни.
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий